• adwokat Kraków
  • adwokat Kraków

O kancelarii

O kancelarii | Obsługa prawna Kraków

Założycielem Kancelarii jest Adwokat Marcin Krzysztofowicz. Marcin Krzysztofowicz ukończył prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Działalność zawodową rozpoczął pracując w firmie z branży deweloperskiej, w dziale nieruchomości handlowych, zajmując się szeroko pojętą analizą uwarunkowań zagospodarowania przestrzennego nieruchomości oraz ich stanu prawnego. Pracę w Kancelarii Adwokackiej rozpoczął w Tarnowie, następnie przenosząc się do Kancelarii w Krakowie.

Jako prawnik uczestniczył w postępowaniach sądowych, w tym cywilnych, karnych i administracyjnych, a także świadczył bieżącą obsługę prawną  na rzecz podmiotów gospodarczych.

Od 2014 roku Kancelaria rozwinęła działalność poza siedzibą, otwierając biuro w Krakowie. Aktualnie działalność Kancelarii to bieżąca i kompleksowa obsługa prawna Kraków oraz liczne postępowania sądowe na terenie województwa małopolskiego.

Na terenie Krakowa klientami Kancelarii są głównie przedsiębiorcy, na rzecz których Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne. Specjalizujemy się w przygotowywaniu oraz opiniowaniu umów z zakresu prawa handlowego. Szanując czas oraz wygodę naszych klientów umożliwiamy im zdalną, bieżącą obsługę prawną w Krakowie, bez konieczności bezpośredniego kontaktu. Oczywiście sposób pracy jest dostosowany do potrzeb oraz oczekiwań klientów. Część naszych klientów oczekuje kontaktu za pośrednictwem Internetu, który jest wykorzystywany do ustalania szczegółów umów oraz przesyłania ich projektów. Osobom preferującym kontakt bezpośredni umożliwiamy spotkania w biurze, w dogodnych godzinach.

Kancelaria stosuje kilka rodzajów rozliczeń z klientami. Rozliczenie ryczałtowe, rozliczenie godzinowe, abonament miesięczny. Rozliczenie ryczałtowe polega na określeniu stawki wynagrodzenia, za wykonanie usługi. Rozliczenie godzinowe uwzględnia ilość godzin pracy poświęconej danemu zleceniu, według wcześniej ustalonej stawki godzinowej. Abonament miesięczny to określona pomiędzy klientem a Kancelarią wysokość wynagrodzenia miesięcznego, stosowanego najczęściej w przypadku obsługi prawnej.

Zapraszam Państwa do skorzystania z naszych usług. Do każdej sprawy podchodzimy z dużym zaangażowaniem. W podejmowanych działaniach staramy się zabezpieczyć interes naszych klientów, często korzystając z niestandardowych rozwiązań.